KURUMSAL

İnan Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri

İnan Haberleşme ve Güvenlik

1989 yılında şahıs firmasi olarak kurulan şirketimiz 1999 yılında İnan Telekom Ltd. Şti. olarak şirketleşmeye gitmiş ve faaliyetlerini büyütmüştür. Kuruluşu itibariyle haberleşme sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız gelişen teknolojiyi her daim takip etmesi sonucunda 2004 yılı itibariyle ip ve analog kamera sistemleri, soygun alarm sistemleri, yangın algılama sistemleri, personel takip sistemleri, bekçi tur sistemleri, ip telefon santralleri alanlarindada hizmet vermeye başlamış, bu alanlarda ülkemizin birçok şehrinde güzel projelere imza atmış ve referans listesine kurumsal müşteriler ilave etmiştir. 

Kalite odaklı olup gerçekleştirdiğimiz tüm  projelerde uluslararası ve kendini dünya çapında ispat etmiş ürünler kullanarak müşteri memnuniyetini sürekli artırıyoruz. Yılların tecrübesi ve birikimiyle değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve hizmeti vermek icin var gücümüzle çalışıyoruz. 

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek ekibimizi yeni gelişmeler üzerine eğitiyor, eğitim seminerlerine göndererek yeni ürünler hakkinda bilgi sahibi olmalarını sağlıyor ve müşterilerimizi yeni gelişmelerden haberdar ediyoruz. Hedefimiz; 30 yılı geride bırakan şirketimizi daha ileriye taşımak ve bu doğrultuda özveriyle calışmaktır.

HiLook
Telesis
Teletek
Dahua
Hikvision